< İlhan Tekdemir
Fakülte dekanımız Prof. Dr. Asım Saldamlı A Para kanalında yayımlanan 'Tatil Planı' programına katılarak turizm konularında değerlendirmelerde bulundu. 
 
Programa uzaktan katılım sağlayan dekanımız programda kurucularından olduğu Turizm ve Destinasyon Geliştirme Derneği, ülkemiz turizm kaynaklarının doğru kullanımı, turizm gelişiminde sivil toplum kuruluşlarının önemi, Bolu'nun turistik potansiyeli ve bölgemizde yapılabilecek turizm projeleri hakkında bilgiler verdi. Program sunucusu Şafak Tükle dekanımıza katılımları için teşekkür ederek Turizm ve Destinasyon Geliştirme Derneği ile dekanımızın Bolu turizmine yönelik çalışmalarının takipçisi olacaklarını bildirdiler.
 

‘Rehber-Acente İlişkisi’ adlı söyleşi, özel bir gün olan İstiklal Marşı’nın kabulünün olduğu 12 Mart 2021 tarihinde BAİBU Turizm Fakültesi Turizm Rehberliği Bölümü Dr. Öğr. Üyesi Ertuğrul Düzgün moderatörlüğünde gerçekleştirildi.

Katılımın oldukça yoğun olduğu ve YouTube kanalında canlı yayınla düzenlenen bu etkinliğe TÜRSAB Doğu Karadeniz BTK Başkanı Sn. Volkan Kantarcı ve TRO Trabzon Bölgesel Turist Rehberleri Odası Başkanı Sn. Davut Demir konuk olarak katıldılar.

Program kapsamında konuklara öncelikle moderatör tarafından sorular yöneltilmiş olup rehber-acente ilişkileri hakkında derinlemesine görüşler elde edilmeye çalışılmıştır. Daha sonra dinleyiciler tarafından katılımcılara gelen sorular yöneltilmiş ve dinleyicilerin akıllarındaki sorular da karşılık bulmuştur.

İbu Etkinlik Duyurusu: 
 
Etkinlik Youtube Kaydı: 
Page 1 of 24

FAKÜLTE DUYURULARI

Top